Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Понеділок, 10.12.2018, 10:00
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2017 » Квітень » 26 » День цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування
14:49
День цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування

26.04.2017р у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 був проведений День цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування. 
На першому уроці були проведені інформаційні хвилинки, переглянуті відеоролики, мультфільми з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, основ здоров’я відповідно до навчальної програми.
Бібліотекар школи організувала виставку книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань із питань цивільного захисту, а саме: "Цивільний захист", "Надзвичайні ситуації", "Знай і вмій", "Людина в екстремальних ситуаціях", "Природа і людина". 
Учитель малювання Лопуцько І. М. підготувала огляд виставки малюнків із питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. 
Учні 6-Б класу на 2 уроці з учнями 1-4 класів  провели вікторини за тематикою: «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати» (Дерій О. Г.). Шахман Ю. М. на 3 уроці в актовій залі  з учнями 6-А, 6-Б провела гру «Як стати супергероєм». Мотрой В. В. з учнями  5-А, 5-В, 5-Б класів провела тренінг «Багато знати-вміло діяти».
 За сигналом «Увага всім» провели евакуацію згідно з схемами евакуації навчальних кабінетів у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежа в приміщені їдальні) та організація залучення невоєнізованих формувань цивільного захисту для проведення невідкладних робіт щодо локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації. 
Учителі: Голота Д. О., Щербан О. В., Демиденко Т. Г. з учнями 10-х, 11-х класів, 7-А класу провели естафети «Гра-подорож», комбіновані естафети із елементами виконання нормативів, надання першої допомоги, відповідей на контрольні запитання за програмою «Цивільний захист», виготовлення ватно-марлевих пов’язок.

                                         Дерій О.Г., заступник керівника з цивільного захисту

 

Категорія: Загальні | Переглядів: 118 | Додав: natamanko23
Copyright ROMALEX © 2018