Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Неділя, 18.11.2018, 13:37
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2016 » Грудень » 5 » КАРАНТИН
12:18
КАРАНТИН

Навчання під час карантину. Безпека учнів під час карантину.

Інформація для батьків та учнів.

Шановні батьки! У зв’язку з швидким поширенням ГРВІ у навчальних закладах м.Горішні Плавні оголошено карантин з 06 грудня. Під час карантину навчання в школі припиняються. Учні протягом карантину будуть знаходитись вдома.

Вчителі першої школи розмістили домашні завдання з усіх предметів на сайті навчального закладу www.koms1.at.ua а також на дошці оголошень у вестибюлі школи. Учні можуть спілкуватися з учителями, консультуватись з приводу виконання домашніх завдань по телефону, через соціальні мережі, електронною поштою та під час візитів у школу. Під час карантину всі вчителі знаходяться на робочих місцях.

Особливо звертаємо вашу увагу на безпеку учнів, які будуть знаходитись вдома без нагляду дорослих.

Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин.

  • Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами.  Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири.
  • Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми. Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: “Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину”. У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята. А по-друге, стороннім невтямки, що дитина вдома сама.
  • Не можна нічого кидати з балкона та з вікна. До вікон взагалі краще не підходити і не визирати на вулицю. На вікна краще поставити спеціальні блокуючі засувки, що їх дитина не зможе самостійно відкрити.
  • Не можна гратися з електропобутовими приладами та газовою плитою.
  • Біля телефону повинен бути список потрібних номерів (ваш мобільний, татів, тітки, бабусі, і т.д.), щоб у разі екстреної необхідності дитина знала, куди їй телефонувати.  І обов’язково поясніть дитині, в яких випадках треба терміново дзвонити та кликати на допомогу.

Шановні батьки та учні! Інформацію про завершення карантину буде повідомлено в засобах масової інформації м.Горішні Плавні.

Категорія: Загальні | Переглядів: 391 | Додав: Alex
Copyright ROMALEX © 2018