Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Понеділок, 10.12.2018, 10:22
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2017 » Лютий » 28 » НАСТУПНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ: ЗОШ №1 – ДНЗ «ДЗВІНОЧОК»
16:12
НАСТУПНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ: ЗОШ №1 – ДНЗ «ДЗВІНОЧОК»
Перехід дитини з дитячого садка в школу є важливим етапом її життя, який пов'язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку, часто породжує стресові стани.    
      Як зробити процес переходу до школи поступовим? Як підготувати дитину до переходу в шкільне життя? Яким має бути рівень підготовки майбутнього першокласника? На всі ці питання шукали відповіді вихователі ДНЗ «Дзвіночок» та вчителі початкових класів ЗОШ №1  15 лютого 2017 року під час засідання «круглого столу» «Наступність та взаємодія між дошкільною та початковою освітою». В обговоренні також брали участь директор школи Тягай Н.А., заступник директора з НВР Кострикіна С. Г, методист ДНЗ «Дзвіночок» Герасименко Ж. О., шкільний психолог Мельничук Т. Ю, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Вербецька О. І. 
         Був проведений мозковий штурм, під час якого вихователями та вчителями розроблено та презентовано моделі «Випускник дитячого садка» та «Першокласник»,  котрі показали, на що потрібно звернути увагу при підготовці дитини до школи. 
         Учасники дискусії дійшли висновку, що вирішення проблеми наступності можливе лише за умови тісної співпраці школи й  ДНЗ. Тільки такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер.
        У результаті обговорення був прийнятий перспективний план роботи по наступності між ДНЗ «Дзвіночок» та ЗОШ №1.

 

Категорія: Загальні | Переглядів: 172 | Додав: natamanko23
Copyright ROMALEX © 2018