Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Неділя, 16.12.2018, 04:14
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2018 » Квітень » 21 » Переможці Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League
10:52
Переможці Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League

    14-15 квітня 2018 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «ROBOFirst – більше ніж роботи». Наше місто представляли дві команди ЗОШ №1: «LEGO хвиля» (керівник Булан Роман Андрійович), яка перемогла у номінації «Найбільш грунтовне дослідження проблеми води» та команда «PRIME ROBOTICS» (керівник Роман Олександр Анатолійович), яка здобула абсолютну перемогу та стала Чемпіоном FIRST LEGO League, посівши І місце в Україні.
    У 1998 році некомерційна організація FIRST та LEGO Group об’єднали зусилля і створили міжнародну програму-конкурс FIRST LEGO League, а пізніше FIRST LEGO League Jr. (Jr. – означає Junior). Місія обох програм полягає у тому, аби показати учням та вчителям: світ науки та технологій є неймовірно цікавим та захоплюючим!
   Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою.
Програма FIRST LEGO League Jr. розрахована на дітей початкової школи (вік 6-10 років), а програма FIRST LEGO League створена для дітей віком від 9 до 16 років та включає робототехніку.
FIRST LEGO League – це подія, яка змінює життя кожного учасника. Головною метою фестивалю – залучити дітей, які хочуть змінити майбутнє своєї країни та об'єднати їх, надихнути дітей вивчати науку, технології, математику, а також долучитись до вирішення актуальних світових питань.
    Трьома ключовими частинами FIRST LEGO league є ОСНОВНІ ЦІННОСТИ,  ГРА РОБОТІВ та ПРОЕКТ. Використовуючи набори Lego Mindstorms та креативне мислення,  кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Саме ця частина змагань допомагає дитині навчитися використовувати своє нестандартне мислення на повну, знаходити рішення зі складних питань та правильно використовувати і розподіляти час.
    Незвичайна конструкція робота це ще не показник перемоги. Кожен з учасників відіграє свою важливу роль у дослідженні проблеми та командному вирішенні її, саме це відображає головну мету всього фестивалю. Під час підготовки юні таланти повинні розкривати, використовувати та розвивати індивідуальні сильні сторони кожного. Командна робота це не тільки відносини між собою, але ще і співпраця з іншими командами.
    Дякую всім, хто долучився до організації поїздки дітей! Без фінансової підтримки ми ніколи б не мали змоги займатися робототехнікою та відвідувати змагання такого рівня. Але в першу чергу дякую дітям! Я пишаюся своїми вихованцями і впевнений, їх чекає ще багато важливих досягнень у їхньому житті! Старт є, тепер треба лише не зупинятися і йти далі до своєї мрії.
Маю надію, що рух FLL у нашому місті, розпочатий командою PRIME ROBOTICS, продовжать і інші навчальні заклади міста уже зовсім скоро!
Методист ММК О.А.Роман
Категорія: Загальні | Переглядів: 43 | Додав: Alex
Copyright ROMALEX © 2018