Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Неділя, 16.12.2018, 05:10
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Протипожежні тренування
15:00
Протипожежні тренування

Сьогодні проблема протипожежної безпеки розглядається як базисна потреба людини, тому на навчальний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування в дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Наш обов'язок – усіма можливими способами уникнути загрози для життя та здоров’я учнів та колективу шкільного закладу.
 10 жовтня 2017 згідно з графіком  проведення протипожежного тренування  на тему  «Дії персоналу при виникненні загоряння в їдальні школи та повна евакуація працівників та учнів школи у випадку пожежі», із метою збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу при виникненні чи загрозі надзвичайних ситуацій   в нашому закладі під час уроків було проведено об’єктове протипожежне тренування, де відпрацьовувалися моменти оповіщення з використанням звукового сигналу та розміщення дітей у безпечному місці за визначеними маршрутами.  Було забезпечено своєчасну евакуацію працівників та учнів школи на повідомлення про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язану із виникненням загоряння в їдальні школи. Повну евакуацію було здійснено за 3хв.45сек.
Напередодні відповідальні посадові особи школи  уточнили план реагування в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із  виникненням загоряння в їдальні школи та перевірили готовність локальної системи оповіщення учасників навчально-виховного процесу.
Організатори заходу переконалися, що саме завдяки таким практичним тренуванням, у дітей формуються стійкі навички, необхідні для прийняття швидких і чітких рішень у разі виникнення небезпеки. 

                                          Заступник директора з методичної роботи Дерій О.Г.

 

Категорія: Загальні | Переглядів: 146 | Додав: natamanko23
Copyright ROMALEX © 2018