Для правильного відображення сайту використовуйте браузери Firefox, Opera чи Google Chrome - Неділя, 16.12.2018, 05:33
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню

Пошук

Наші спонсори

Школа Онлайн

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Форум інформатиків Полтавщини

Наш баннер
Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш баннер!
Комсомольська ЗОШ №1
Код баннера: <a href="http://koms1.at.ua/">
<img src="http://koms1.at.ua/
images/design/ school1_banner.gif"></a>

  
Головна » 2018 » Квітень » 24 » Тиждень природничих наук
13:51
Тиждень природничих наук

З 16 по 20 квітня в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов тиждень інновацій і творчості вчителів природничих наук. Вчителі поставили на меті поглибити знання учнів з природничих наук, розвивати інтерес учнів до їх вивчення, розширити світогляд учнів, виховувати любов до природи.
В рамках тижня проводились ігри, конкурси, вікторини, квести, виставки. Розпочався тиждень з оформлення фотовернісажу «Мій домашній улюбленець».
Учні 5 класів стали учасниками інтелектуального марафону з природознавства «Пізнаймо світ природи», а  шестикласники виготовили листівки «Збережи зуби здоровими» та провели акцію для учнів початкових класів «Поради Айболіта» під керівництвом учителя біології Мотрой В.В. 
Семикласники взяли участь у географічному турнірові «Індіанці проти папуасів», який провела вчитель географії Щербан О.В.,а учні 6-х класів вирушили з Оксаною Василівною у віртуальну мандрівку геосферами Землі. 
Вчитель хімії Мізіна Н.О.  провела зустріч у клубі веселих та кмітливих «Цікава хімія» із семикласникам. Учні 9-х класів стали учасниками фестивалю навчальних проектів, а дві команди десятикласників змагалися у екологічній грі «Ерудит».
Завершився тиждень веселим та захоплюючим квестом «Лабіринт пізнання» для учнів 8-х класів. Діти відвідали шість зупинок, виконали цікаві завдання, запропоновані вчителями, продемонстрували свої знання, вміння,  креативність та згуртованість.

                         Керівник МО вчителів природничих наук Мізіна Н.О.

               

               

Категорія: Загальні | Переглядів: 53 | Додав: natamanko23
Copyright ROMALEX © 2018